آقای وزیر! در مقابل اینهمه ظلم و جفای بر پرستاری مسوول هستید/مصوبه دادن یک میان وعده، تنها درخواست معاونت پرستاری برای پرستاران!

  • 1398/12/26
  • 21:01
آقای وزیر! در مقابل اینهمه ظلم و جفای بر پرستاری مسوول هستید/مصوبه دادن یک میان وعده، تنها درخواست معاونت پرستاری برای پرستاران!

سلامت نیوز: آقای وزیر، جنابعالی در مقابل اینهمه ظلم، تبعیض بی کفایتی و جفای بر پرستاری مسوول هستید حال اگر در این دنیا به علت سرسپردگی و خوش خدمتی نهادهای پرستاری و قدرت حاکمه بر وزارت بهداشت پاسخگو نیستید در آخرت چه خواهی کرد؟ به گزارش سلامت نیوز، محمد شریفی مقدم دبیرکل خانه پرستار در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به نامه وزیر بهداشت برای ارائه تسهیلات به اعضای هیات علمی، دستیاران و اینترن ها و دانشجویان پزشکی فعال به عنوان طلایه داران خطوط مقدم مبارزه با کرونا بدون در نظر گرفتن خدمات پرستاران نوشت: ساعت 23 دیشب وقتی یکی از همکاران پرستاری در اینستاگرام یک کامنتی گذاشت و از تبعیض نوشت همان موقع به ایشان زنگ زدم در حالیکه بغض گلویش را گرفته بود و به شدت ناراحت بود گفت وقتی نامه وزیر بهداشت را روی سایت دانشگاه دیدم می خواستم همان موقع لباس پرستاری را از تن در آورم و برای همیشه این حرفه را ترک نمایم، چون نامه را ندیده بودم به ایشان گفتم آرامشت را حفظ کن تا نامه را ببینم، وقتی نامه وزیر را با عنوان دستور برای ارایه تسهیلات و حمایت های جامع تر از طلایه داران خطوط مقدم مبارزه با کرونا صادر شده، فکر کردم مخاطبینش گروه پرستاری است ولی وقتی در همان سطرهای اولیه ذینفعان و مخاطبین که نامبرده شده ، که شامل اعضای هیات علمی، دستیاران، کارورزان و حتی دانشجویان پزشکی مخاطب برای تسهیلات و مزایای ایجاد شده هستند مزایای متنوع ، متعدد و برای همه گروه های مذکور، وقتی بیش از آن ناراحت شدم که همزمان نامه و مصاحبه معاون پرستاری در سایت نظام پرستاری را دیدم که مهمترین خواسته جامعه پرستاری در قالب مصوبه دادن یک میان وعده غذایی به پرستاران است، واقعا بر مظلومیت و بی کسی پرستاری گریستم، احساس کردم پرستاری صاحب ندارد، حقیقتا تا صبح نتوانستم از فرط ناراحتی بخوابم و صحبت های همکاران عزیز طی چند هفته مرور میشد یکی می گفت می خواهم برای همیشه پرستاری را ترک کنم ، پرستاری که حتی برای استعلاجی نرفتن و یا نداندش می میرد، پرستاری که ضجه می زند از دادن ماسک و لباس دریغ می کنند،هکاری می گفت یک هفته است حتی به منزل نرفته و یکی حتی با توجه به شیمی درمانی و پرتودرمانی التماس برای ماسک می نماید و یکی عکس ماسک های شسته شده اش را ارسال می کند و یکی دستور نپوشیدن گان و ماسک را از طرف مسوولین و .... ولی در نامه وزیر تاکید مجدد بر اولویت تامین سلامت این گروه خاص شده، یعنی اینکه سلامت مردم برایشان مهم نیست که البته این واقعیت توسط یکی از معاونین دانشگاه علوم پزشکی بر زبان اورده شد. آقای وزیر در حالیکه پرستاران هنوز هم در وسط میدان جنگ هستند و همین دیروز دو نفرشان پر پر شدند جنابعالی تقسیم غنایم و آنهم برای دیگران نمودید و صد حیف از این عزیزان پرستاری که جانشان را مخلصانه و صادقانه در طبق اخلاص گذاشتند و رفتند. آقای وزیر، جنابعالی در مقابل اینهمه ظلم، تبعیض بی کفایتی و جفای بر پرستاری مسوول هستید حال اگر در این دنیا به علت سرسپردگی و خوش خدمتی نهادهای پرستاری و قدرت حاکمه بر وزارت بهداشت پاسخگو نیستید در آخرت چه خواهی کرد؟ هرچند بر این باورم با آگاهی پرستاری این کاخ فرو خواهد ریخت، آقای وزیر برایت متاسفم! لازم به ذکر است وزیر بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی خواستار ارائه تسهیلات برای پزشکان و گروه پزشکی شده است این در حالی است که پرستاران در این نامه نادیده گرفته شده اند پرستارانی که با توجه به کمبود نیرو در بیمارستان ها بیشترین فشارکاری را در این روزها متحمل شده اند.

جدیدترین اخبار

بک لینک چیست؟

بک لینک انوع مختلفی دارد و به لیک لینک فالو و نوفالو و لینک داخلی و خارجی تقسیم میشود. در این بخش ابتدا درمیابیم بک لینک چیست سپس تاثیر آنها بر سئو را میشناسیم.

سایت طراحی پوستر پیکو گراف

معرفی سایت طراحی پوستر پیکو گراف

طراحی سایت مهر شبکه

طراحی سایت در تهران موضوع مورد جستجو برای بسیاری از کاربران در تهران می باشد که در جستجو شرکت طراحی وبسایت در تهران هستند.

جدیدترین اخبار