آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
JAVA | مجتمع فنی سیلیس

جاوا (Java) یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و شیءگرا است، که توسط شرکت Sun Microsystems توسعه داده شده و در سال ۱۹۹۵ عرضه شده است. جاوا بر روی پلتفرم های گوناگون، از قبیل ویندوز، مک و نسخه های مختلف یونیکس اجرا می شود.

برنامه نویسی جاوا (زبان برنامه نویسی Java) یک زبان برنامه نویسی همه منظوره است که همزمان، مبتنی بر کلاس و شیء گرا است و طوری طراحی شده است تا کمترین وابستگی اجرایی ممکن را داشته باشد. شعار این زبان، “یک بار بنویس، همه جا اجرا کن” است، یعنی کد جاوای کامپایل شده می تواند روی تمام پلتفرم هایی که از جاوا پشتیبانی می کنند، اجرا شود و نیازی به کامپایل کردن مجدد نیست. برنامه های جاوا معمولا به صورت Bytecode کامپایل می شوند و صرف نظر از ساختار کامپیوتر، می توانند روی هرگونه دستگاه مجازی اجرا شوند.

در سال ۲۰۱۶، جاوا یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی مورد استفاده، مخصوصا برای برنامه های وب سرور مشتری است و گزارش شده است که ۹ میلیون توسعه دهنده دارد. جاوا در ابتدا توسط جیمز گاسلینگ در شرکت Sun Microsystems توسعه یافت (که اکنون توسط شرکت Oracle خریداری شده است) و در سال ۱۹۹۵ به عنوان یک مولفه اصلی از پلتفرم جاوای شرکت Sun Microsystems عرضه شد. بیشتر قواعد این زبان از زبان های C و C++ گرفته شده است، اما امکانات سطح پایین کمتری نسبت به آنها دارد.

دوره آموزشي جاوا (JAVA )  در اين مجتمع به صورت ۳ دوره كاربردي جاوا مقدماتي ، جاوا پيشرفته و پكيج حرفه اي جاوا برگزار مي گردد

جهت مشاهده سرفصلهاي آموزشي و شرايط دوره ها روي لينكهاي زير كليك نمائيد:

 ارسال در حدود 9 ماه قبل  ادامه مطلب »